Antalya Satılık Konteyner Yükleniyor
Antalya Kiralık Konteyner Hakkımızda

ANTALYA KONTEYNER GÜCÜ

MİSYONUMUZ ; Kaliteli ürün ve en iyi hizmet anlayışımızla çevreye saygılı be duyarlı bir şekilde kusursuz hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ ; İşinde uzman kalifiyeli çalışanlar ile günümüz koşullarında ve gelişen teknoloji ile sürekli gelişen yenilikçi ve müşteri menuniyetini , kaliteli ürünü uygun hizmetle sunan bir firma olmaktır.

HİZMET KAPSAMI

Antalya konteyner; modüler üniteler, prefabrike binalar, yaşam konteynerleri üretmektedir. Ayrıca kiralama, ikinci el, montaj/demontaj ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

ANTALYA KONTEYNER: GÜCÜ KAPSAMINDA!
Antalya konteynerı rakiplerinden ayırarak sektörün en etkili firması yapan ürettiği ürünlere ek olarak sunduğu ve kiralama, ikinci el, montaj-demontaj ve lojistik hizmetleri içeren benzersiz hizmet kapsamıdır.

İSTER ALIN, İSTER KİRALAYIN!
Antalya konteyner, kısa süreli işler için kurulan şantiyeler için konteyner kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Konteyner bedelinin tümünü ödemek istemeyen müşterileri için %80'e varan fiyat avantajı sağlamaktadır.

Antalya konteyner; ürünün lojistiğinde sunduğu avantajlarla, servis imkanlarıyla ve satış sonrası desteğiyle kiralama hizmetindeki farkını ortaya koyar.

İKİNCİ EL'DE TEK MARKA: ANTALYA KONTEYNER.
Antalya konteyner çok ekonomik çözümler arayan müşterileri için ikinci el hizmeti de vermektedir. Kullanılmış ve elden çıkarılmak istenen ürünleri yeniden kullanıma sunar.

İkinci el ürünlerin alımını, satışını, demontajını ve yeni yerine montajını kapsayan hizmetiyle ; özellikle ofis ve yaşam konteynerleri, prefabrike ofisler, yatakhaneler ve yemekhanelerin ikinci el organizasyonunu gerçekleştirir.

Sektörde kurumsal anlamda ikinci el organizasyonu gerçekleştiren tek marka olan Antalya konteyner yeni ürünlerde sunduğu hemen hemen tüm avantajları, ikinci el ürünlerde de sağlar.

DESTEKTE SINIR YOK!
Antalya konteyner, müşterilerine kolaylık sağlamak için hizmette sınır tanımaz. Montaj-demontaj desteği de verir.

LOJİSTİK UZMANI: ANTALYA KONTEYNER.
Antalya konteyner, lojistik hizmeti ile ürünlerinizin ülke genelinde sorunsuz ve en ekonomik yoldan nakliyesini sağlar.